ДосвідПослугиПрайсКонсультаціїКонтакт
 
    Адвокат Киев : русская версияАдвокат у Києві : українська версія  

 

Юридична консультація від Олега Бойка


Терміново знадобилася юридична консультація? Питання Олегу Бойку можна задати зараз: через форму на сайті. Консультація юриста онлайн – це найбільш простий засіб отримати інформацію, дізнатись відповідь або з’ясувати варіанти вирішення проблеми.

Юридичні консультації – кваліфіковані поради з будь-яких правових питань

О. Бойко консультує в своєму офісі, по телефону та онлайн. Якщо вам потрібен адвокат у кримінальному провадженні, треба підготувати документи або знадобився сімейний адвокат (Київ), радимо вам записатись на особисту консультацію, яка проводиться в адвокатській конторі О. Бойка за адресою: м. Київ, вул. Чорновола 26/2.

Юридична консультація онлайн – оперативна допомога для вирішення термінових справ

Консультації юристів онлайн стають все популярнішими, оскільки дозволяють клієнту зберегти дорогоцінний час. Олег Бойко постійно перевіряє даний розділ сайту та відповідає на питання користувачів. Якщо вам потрібна онлайн консультація юриста (Україна), намагайтеся стисло, але максимально точно сформулювати суть справи. 

Юридичні консультації О. Бойка доступні по ціні – вартість послуг адвоката зазначена на сайті.

У цьому розділі Ви можете поставити питання, що Вас цікавлять.

 

Буран О.М. запитує:
2009-04-01
Добрий день! Скажіть будь ласка, чи займаєтесь Ви питаннями помилування? Мій знайомий засуджений. Подробиць не знаю. Знаю тільки строк - 2 роки позбавлення волі. Які документі, випмски тощо потрібні, щоб прийти до Вас з цього приводу? Дякую.

Олег Бойко відповідає:

Буран О.М., мені потрібен вирок суду, у разі оскарження копія апеляційної скарги. Звертаю Вашу увагу про можливість застосування ЗУ "Про амністію" від 12.12.2008р.

Зателефонуйте мені за тел.80677106299.

 Дякую за звернення.


Оленюк Роман Михайлович запитує:
2009-03-31
Доброго дня. Питання стосується моєї рідної сестри. Вона знаходиться в офіційному шлюбі три роки і має двух річну дитину. За час сумісного життя вони нажили спільне майно (дім, машина...) Чоловік працює в таксі і тому багато часу не бував дома. Останній рік він приїжжав до дому 1-2 рази в тиждень, і те щоб переночувати. Нещодавно він шокував мою сестру серією новин: 1. Він вживає наркотики (документально не доведено, це тільки його усна заява). 2. Він бажає розводу. 3. В нього є борг на солідну суму, котрий він взяв в людей під проценти без відома дружини, і потратив його на нвідомі цілі. 4. В нього є інша жінка, котра очікує від нього дитину і до котрої він хоче переїхати. Підскажіть будьласка. - як ділиться в такому випадку майно? (дві чи на три частини) - чи підлягає розподілу борг який нажитий в сімї в тайні від дружини? - чи є якісь методи або схеми як сестрі не залишитись на вулиці з дитиною на руках і з сумою грошей якої не вистачить на нове житло(я маю наувазі такі методи як відмова від аліментів в обмін на відмову від частки майна, або частини частки майна, хочаб житла)? Можливо в вас будуть якісь корисні поради з приводу складеної ситуації? Дякую за розуміння і пораду.

Олег Бойко відповідає:

Оленюк Р.М., Ваше питання дуже змістовне, тому для обгрунтованої відповіді потрібно зустрічатися та спілкуватися. Вважаю, що можливо вирішити всі ці питання з юридичної точки зору.

Зателефонуйте мені за ном. 80677106299.

Дякую за зверенння.


Давыдов Леонид Викторович запитує:
2009-03-30
Добрый день. Нужен Ваш совет. В прошлом году обратился к частному детективу, составили договор о предоставлении юридических услуг, где оговаривалось внесение предоплаты, услуги не были выполнены. Деньги не возвращает, для подстраховки я взял расписку у него о том, что он у меня одолжил деньги, но все равно, по окончании срока, на который он одолжил деньги, сумму денег не возвращает. Выиграшное ли дело есле подать на него в суд и могли бы Вы взяться за это дело? Спасибо!

Олег Бойко відповідає:

Давыдов Л.В. мне надо увидеть текст расписки, если текст составлен правильно, я могу выиграть дело.

По договору о предоставлении юридических услуг, необходимо проанализировать текст. возможен вариант получения и по договору и по расписке (две суммы).

Наберите меня завтра на моб.80677106299.

 

Спасибо за обращение.


Машковцева Г.Е. запитує:
2009-03-27
частному предприятию заказали изготовить оборудование. Договор не заключали. Платили на основании счета-фактуры несколькими платежами. Оплаченную часть оборудования забрали, а неоплаченную мы им не отдали без предварительной оплаты. Они рассердились и прислали претензию о безосновательном перечислении денег ( без договора) с требованием вернуть им деньги и забрать ту часть оборудования, что они получили от нас. Мы хотим получить от них оставшуюся сумму и отгрузить последнюю часть оборудования. Могут ли заставить нас вернуть им деньги? Ведь мы все вложили в производство? Что делать?

Олег Бойко відповідає:

   Машковцева Г.Е., в соответствии со ст.853 и ст.856 ГК Украины, заказчик обязан принять оборудование и оплатить его, а Вы имеете право в случае не оплаты заказа придержать результаты роботы. Заказчик принял часть роботы (оборудования), чем самым подтвердив исполнение Вами договорных обязательств подряда. дальнейшие требования о безосновательном получении денег, есть необоснованными.

   В Вашем случае, рекомендую обратиться к адвокату (юристу), для досудебной подготовки (составление претензий, сбор доказательной базы и др.) и дальнейшем обращении в хозяйственный суд для защиты Ваших прав.

   Для устранения в будущем таких ситуаций, обращайтесь к адвокату для консультации и разработки договора подряда (шаблона), в котором будут указаны права и обязанности сторон, а также соответствующие санкции за недобросовестное исполнение обязательств.

 

   Спасибо за обращение,


Влох запитує:
2009-03-26
Вы можете мне помочь составить документ для опровержения Правонарушения

Олег Бойко відповідає:

   Здравствуйте, для обжалования постановления, мне нужна копия постановления и выслушать от Вас все обстоятельста дела. Наберите меня на моб.80677106299.

 

Спасибо за обращение.


Наталья запитує:
2009-03-24
Здравствуйте, Олег!Мы развелись с мужем, но в браке нами была приобретена квартира в кредит через государственный Фонд содействия молодежному строительству. Кредит на 30 лет и на дату развода погашен только на 20%. Как в этом случае происходит раздел имущества и обязательств по уплате кредита (св-во на право собственности на муже). Имею ли я право на половину квартиры если муж погасит всю задолженность? Могу я погасить 50% долга без его согласия на это?

Олег Бойко відповідає:


Железняк С.Н запитує:
2009-03-24
Здравствуйте! Я купила земельный участок получила АКТ на власность прошел год и рядом работающая АЗС вдруг подала на меня в суд требуя отменить мой АКТ на землю, так как я якобы захватила кусок их земельного участка. В ходе судебного разбирательства выяснилось, что земельный участок был дан под АЗС в постийне користування одному предприятию, которое потом распалось и передало все свои права и обязанности другому предприятию, а это предприятие реорганизовалось Но нигде себя не афишировало и не переделало документы на землю. Продолжая работать под документами на землю от первого предприятия,которые уже считаются не действительными. Первый суд оставил их притензии без изменения, а они подали опять на меня, уже в хозяйственный суд . Опять же не указывая, межи их земельной площади и то, что я у них самовольно как-бы заняла.Скажите насколько правомочны их действия в отношении моей частной собственности? Если у них нет никаких документов кроме договора постийного кристування(который не действителен), кадастрового номера тоже нет и границ земли тоже. Смогут ли они выиграть хозяйственный суд? Спасибо заранее.

Олег Бойко відповідає:

      Железняк С.Н., требования предприятия безосновательны и не будут удовлетворены судом. в даном случае обращение в хозяйственный суд и привлечение Вас в качестве ответчика (физическое лицо), есть нарушением правил подсудности, так как данный спор есть про право, где строна физическое лицо и поэтому будет рассматривается только судом общей юрисдикции. Иск предприятия должны оставить без рассмотрения и вернуть обратно исцу. права требования предприятия в случае наличия у него правоустанавливающего (пользования) документа, могут быть только в разрезе изменения границ участков при незаконном захвате Вами лишней земли.

Спасибо за обращение,


Гулевич О.А. запитує:
2009-03-13
Доброго дня.Олеже.Звертаються до Вас батьки студентів 3-ого курсу одного із вищих навчальних закладів м.Києва. Справа в тому,що між студентами однієї групи та деканом цього університету стався конфлікт.Наших дітей обвинувачують в тому,чого не було.Погрожуючи виключенням з університету,декан наполягала щоб студенти писали неправдиві пояснення.Після чого були викликані батьки до ректора.Прибувши до університету, батьки разом з студентами звернулись до ректора,який заявив,що не хоче бачити,а тим більше розмовляти з нами.Все має вирішувати декан.Тому всім студентам винесли догану,поставили всіх на облік,а двох інногородніх студенток мають висилити з гуртожитку.Наших дітей ніхто не чує,звинувачують їх у всьому,залякують,шантажують і психологічно тиснуть.Хоча ще до цього часу це була найсильніша група на потоці.Дітей неодноразово нагороджували грамотами за досягнення високих результатів в навчанні.Майбутнє наших дітей у руках тих,хто не знає що таке людяність,порядність,хто не цінує правди,справедливості і знань.Наші діти можуть недовчитись.Ми,батьки,все це бачимо,але нічим не можемо зарадити.Ми і наші діти в цій країні нікому не потрібні.Тому,дуже Вас просимо поради.Що нам тепер робити?До кого йти і хто допоможе? Наперед вдячні Вам.

Олег Бойко відповідає:

   Гулевич О.А., Ваша справа з юридичної точки зору регламентується статутними документами навчального закладу, внутрішнім розпорядком та договором (угодою) про навчання. я не можу зазначити правових підстав захисту (посилання на пункти та статті), так як не маю вищезазначених документів. але звертаю Вашу увагу, що на практиці деканат зможе штучно створити неможливість здати екзамени та заліки. Ви не зазначили у чому саме звинувачують дітей, це важливо. Можливо звернутися до Міністерста освіти і науки України (м.Київ,просп.Перемоги,10) з письмовою скаргою про протиправні дії посадових осіб, це на мою думку буде мати суттєвий вплив на деканат. у разі протиправного виключення з університету, потрібно у судуовому провадженні визнати наказ недійсним та поновити навчання.

   На підставі викладеного, пропоную Вам звернутися до адвоката (юриста) та надати для правового аналізу документи, розповісти всі обставини справи і тільки після цього адвокат зможе повноцінно, кваліфіковано захистити Ваші порушенні права.

   Дякую за звернення,


Козыренко Мария Владимировна запитує:
2009-03-13
Пол года назад я вышла замуж по беременности. Мой муж начал злоупотреблять алкоголем и азартными играми, в следствии чего денег практически нет, а долги накапливаются. Мне рожать буквально на днях, а изменений с его стороны нет. Я решила подать на развод. Могу ли я подать заявление в одностороннем порядке и что для этого нужно сделать?

Олег Бойко відповідає:

 Козиренко М.В., згідно статті 110. Сімейного Кодексу України -" Право на пред'явлення позову про розірвання шлюбу"

     1. Позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із
подружжя.

     2. Позов про  розірвання  шлюбу  не  може  бути  пред'явлений
протягом   вагітності   дружини  та  протягом  одного  року  після
народження дитини,  крім випадків,  коли один із  подружжя  вчинив
протиправну поведінку,  яка містить ознаки злочину, щодо другого з
подружжя або дитини.

    На підставі викладеного, неможливо подати позов про розірвання шлюбу. звертаю Вашу увагу на виключення з првила, тобто потрібно встановити факт протиправної поведінки чоловіка. Пропоную Вам звернутися до правоохоронних органів про протиправниу поведінку відносно Вас та дитини (наприклад хуліганство, образа, приниження честі та гідності). міліція зафіксує цей факт у постанові про відмову у порушенні кримінальної справ (справа приватного обвинувачення). або порушит кримінальну справу (хуліганство), на підставі вищезазначеної постанови є можливість звернутися до суду з позовом про розірвання шлюбу. якщо зафіксувати протиправну поведінку декілька разів (неодноразово, постійно) можливо також звернутися до органу опіки та піклування у Вашому районні для отримання висновку про необхідність розірвання шлюбу з чоловіком, так як існує реальна, постійна загроза життю та здоров"ю дитини з боку чоловіка. Маючі вищезазначені документи Ви звертаєтесь до суду з позовом та отримажте позитивне рішення. 

    Дякую за звернення,


Бойко Олена Миколаївна запитує:
2009-03-12
Доброго дня! Прошу Вас допомогти мені в такій ситуації. Я працюю в Службі безпеки України майже 10 років (на посаді двірника). 6 років тому я отримала службову квартиру, в якій проживаю і прописана зі своєю сімєю. Скажіть, будь ласка, чи маю я право приватизувати цю квартиру?

Олег Бойко відповідає:

    Бойко О.М., згідно ст.118 ЖК України та Положення Про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР  п. 2. Службові жилі приміщення призначаються для заселення громадянами, які у зв'язку з характером їх трудових відносин повинні проживати за місцем роботи або поблизу від нього. Через це зазначені приміщення повинні знаходитися у безпосередній близькості від дільниці, яка ними обслуговується (їх робочого місця).  

    Підприємства, установи, організації мають використовувати службові жилі приміщення за їх цільовим призначенням.  

    На підстиаві викладеного, неможливо приватизувати службову квартру, але існує порядок виключення квартири із статусу службова, пропоную Вам звернутися до керівництва з проханням розглянути це питання.    

    Дякую за звернення,


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Надіслати запитання

Ф.І.О.

E-mail

Ваше запитання


 

 
 
www.olegboyko.com.ua © 2009 головна   |   Досвід  |   Послуги  |   Прайс  |   Консультації  |   Контакт