ДосвідПослугиПрайсКонсультаціїКонтакт
 
    Адвокат Киев : русская версияАдвокат у Києві : українська версія  

 

Юридична консультація від Олега Бойка


Терміново знадобилася юридична консультація? Питання Олегу Бойку можна задати зараз: через форму на сайті. Консультація юриста онлайн – це найбільш простий засіб отримати інформацію, дізнатись відповідь або з’ясувати варіанти вирішення проблеми.

Юридичні консультації – кваліфіковані поради з будь-яких правових питань

О. Бойко консультує в своєму офісі, по телефону та онлайн. Якщо вам потрібен адвокат у кримінальному провадженні, треба підготувати документи або знадобився сімейний адвокат (Київ), радимо вам записатись на особисту консультацію, яка проводиться в адвокатській конторі О. Бойка за адресою: м. Київ, вул. Чорновола 26/2.

Юридична консультація онлайн – оперативна допомога для вирішення термінових справ

Консультації юристів онлайн стають все популярнішими, оскільки дозволяють клієнту зберегти дорогоцінний час. Олег Бойко постійно перевіряє даний розділ сайту та відповідає на питання користувачів. Якщо вам потрібна онлайн консультація юриста (Україна), намагайтеся стисло, але максимально точно сформулювати суть справи. 

Юридичні консультації О. Бойка доступні по ціні – вартість послуг адвоката зазначена на сайті.

У цьому розділі Ви можете поставити питання, що Вас цікавлять.

 

Белинская Нина Владимеровна запитує:
2009-09-14
Я с отцом приватизировала квартиру и сараи в 2хэтажном доме мне выдали документы и я увидела что, сараи были прописаны строчкой в техпаспорте.На письмо в приват бюро о том недолжны ли сараи быть вписаы в свидетел ьство о праве собственности как хозбыт постройки они ответили что техпаспорт являеться составной частью свидетельства о праве собственности и то что,прописано в техпаспорте то и являеться собственностью.Скажите если порядок оформления сараев в собственности при пиватизации квартиры и как они должны быть прописаны в документах Правельно а не так как от нас отписываеться приват бюро.Существует ли формуляр свидетельство о праве собственности на квартиру с сараями.Хватает ли потверждения собственности записи их площяди в техпаспорте?Скажите как быть в это ситуации ведь закон о приватизации в ст1.ст10 разрешает приватизировать квартиру с сараем?

Олег Бойко відповідає:

Белинская Н.В., Вам необходимо приехать ко мне на консультацию с документами, письмами и ответами. После консультации, Вы получите юридически обоснованый путь решения Вашей проблемы. Мой тел.80677106299.

Спасибо за обращение,


Безусова Юлия Николаевна запитує:
2009-09-10
ажите, пожалуйста, что мне предпринять: Мы в разводе 6 лет он не видел ребенка и не помогал ему, хотела лишить его родительских прав но на суде надо было его личное присутствие и это дело я закрыла. После этого я подала на алименты он начал звонить и угрожать мне и требовать, чтобы я забрала исковое заявление на алименты. На данный момент у него есть гражданская жена которая не в курсе, что у него есть ребенок. Помогите мне найти выход из этой ситуации. Первое судебное заседание назначено на 24 сентяюря 2009г.

Олег Бойко відповідає:

Безусова Ю.Н., мне необходимы копия искового заявления и возражение ответчика. Я помогу Вам в получении алиментов на ребенка и подскажу линию поведения. Вам необходимо приехать ко мне на консультацию. Мой тел. 80677106299

Спасибо за обращение,


кириченко анна михайловна запитує:
2009-07-20
Доброго дня! Підкажіть, буль ласка, проживаю в квартирі з батьком, де я не прописана, квартира не приватизована, а з документів є лише ордер від ЖЕКу на отримання квартири згідно повної виплати ще у 1992 році.Батько відмовляється оформляти будь-які документи на право власності і за квартиру не сплачує.У квартирі прописані колишня дружина і повнолітній син.Будинок кооперативний.Що буде з квартирою в разі смерті батька, хто має права на квартиру, чи можуть її відібрати за борги?

Олег Бойко відповідає:

Кириченко А.М., як Ви зазначаєте, квартира батьком виплачена у 1992р.. З дня внесення повної суми за кооперативну квартиру , остання є приватною власністю. Мені невідомо чи виплачена квартира за час шлюбу. якща за період шлюбу то власниками є чоловік 1/2 частини квартири та дружина 1/2 частини квартири. У разі смерті батька, Ви (якщо Ви едина рідна дочка), маєте право на спадщину за законом на 1/2 частину квартири (у разі придбання у шлюбі).

Спір вирішується судом за місцем знаходження нерухомого майна.

Дякую за звернення,


Святослав запитує:
2009-07-16
Добрий день. Суть моєї проблеми така: на мене інспектором ДАІ складений протокол про адміністративне правопорушення (користування транспортним засобом без права власності на нього чи розпоряджання ним) - в мене не було довіреності.ТЗ належить мому батькові. Я предявив страховий полюс в якому було вписано дві особи (я і мій батько)і сам батько приїхав підтвердити моє право власності на ТЗ. Незважаючи на це протокол був складений. Скажіть будь-ласка чи є в мене шанси виграти суд проти ДАІ, якщо є то чи високі?

Олег Бойко відповідає:

Святослав, управління транспортним засобом можливо при наявності довіреності (нотаріально посвідченої) або з відміткою у технічному паспорті автомобіля. Страховий поліс не дає права керування автомобілем. Виграти суд тільки з цих підстав Ви не зможете.

Зверніться з батьком до ДАІ та зробіть відповідний талон на Вас для керування автомобілем.

Дякую за звернення,


Олександр запитує:
2009-07-16
Доброго дня! 19.06.2009 р. трапилось ДТП, одним із участників являюсь я. З місця події мене забрала швидка допомога. Через 19 днів мене виписали з лікарні. Протягом всього цього часу (а саме на 12 день після ДТП) до мене в лікарню приїхав слідчий, який не надав ані протоколу, ані схеми ДТП, в свою чергу вимагаючи від мене пояснень, а коли я попросив, що для дачі об`єктивного пояснення я маю бачити хоча б схему складену на місці пригоди - запропонував мені написати відмову від показів. (Від чого я теж відмовився). На 15 день, до мене в лікарню прийшла представник судмедекспертизи, яка при огляді повідомила, що тілесні ушкодження будуть вказані, як легкі.(Це при тому, що на даний момент я ще знаходжусь на амбулаторному лікуванні). Відповідно з Прокуратури справу передали в ДАІ відмовивши у відкритті кримінальної справи. Станом на сьогоднішній день мені в РДАІ не дають можливості ознайомитись з матеріалами даної справи, не мотивуючи це нічим. При розмові зі слідчим по даному питанню мені вдалось побачити схему ДТП, яка різко відрізняється від фотоматеріалів та від реального факту подій. На моє прохання надати мені копії схеми ДТП та протоколу з місця події (На яких по теперішній час немає моїх підписів, так як мене з ними не ознайомлюють!!!) - мені відповіли відмовою. Сьогодні я написав письмову заяву про ознайомлення мене з даними документами та надання мені їх копій. Надайте мені будь ласка відповідь: 1. Згідно яких статтей ЗУ я як участник ДТП маю право ознайомить з документами ДТП та отримати їхні копії ? 2. Куди мені звертатись по факту фальсифікації даних матеріалів? 3. Чи є терміни передбачені ЗУ протягом яких в ДАІ мені мають надати вищевказані документи (Місцеву експертизу ще чомусь не проведено) та протягом яких термінів та яких саме статтей ЗУ і куди саме я маю право звертатись? 4. Як законним методом замовити незалежну експертизу ДТП і чи має вона чинність при судовому вирішенні справи? 5. І якщо обидві сторони визнаються винними у порушенні правил дорожнього руху, які призвели до ДТП (а саме на цей варіант!!!! мені натякають в ДАІ, з тим що на більше я розраховувати не можу, так як до цього причетні дуже великі посадовці), які це матиме для мене наслідки в майбутньому, а саме : чи не матиме та сторона можливості подати позов до суду на відшкодування їхнього авто ???

Олег Бойко відповідає:

Шановний Олександре, Ваше звернення дуже змістовне. Тому для отримання обгрунтованої та повної відповіді телефонуйте мені на моб.8067-710-62-99.

Дякую за звернення,


Левченко Тетяна Вікторівна запитує:
2009-07-08
Мой муж подал иск о удалении запись из свидетельства о рождении ребенка его как отца. Он не является биологческим отцом и он знал об этом до регистрации. Какая вероятность удаления записи? Мы в законном браке. Я на его фамилии. Спасибо

Олег Бойко відповідає:

Татьяна, согласно п.2 ст.146 ГПК Украины, Вы не сможете уклониться от проведения судебно-биологической экспертизы по делу об установлении отцовства. Если эксперт даст заключение, что Ваш муж не является биологическим отцом ребенка, суд удалит запись (внесет изменения).

 Спасибо за обращение,


Мироненко Сергей запитує:
2009-06-02
В ДТП был сбит насмерть мой отец. Суд вынес приговор виновнику ДТП. Страховая компания должна выплатить 4000 грн семье погибшего и вернуть затраты на похороны. Как обжаловать данное решение суда?

Олег Бойко відповідає:

Мироненко Сергей, обжалование происходит в суд апеляционной инстанции, через суд провозгласивший приговор. Для подготовки апеляционной жалобы необходимы, как минимум - приговор суда, копия страхового полиса, копия обвинительного заключения. Учитывайте срок на апеляционное обжалование (ст.349 УПК Украины), это 15 дней с дня оглашения.

 Спасибо за обращение,


мищенко н.в. запитує:
2009-05-29
мой муж женился на мне ради продажи моей квартиры.квартира продана в браке.15000у.е.потратил на погашение кредитов.сейчас он хочет развод.я и дочь прописаны у него.деньги возвращать и платить алементы не хочет.что мне делать

Олег Бойко відповідає:

Мищенко Н.В., в действиях Вашего мужа четко просматриваются признаки преступления предусмотренного ст.190 УК Украины. Советую Вам немедленно обратиться в милицию с заявлением.

Спасибо за обращение,


Колисниченко Юлия Александровна запитує:
2009-05-18
Здравствуйте. Моя сестра родила сына и не может записать его на отца, поскольку необходимо его личное присутствие. Молодой человек осужнен на 7 лет, за неумышленное убийство (авария). Подскажите как это можно сделать без его личного присутствия???

Олег Бойко відповідає:

Колисниченко Ю.А., молодой человек может направить соответствующее заявлений, заверенное начальником тюрьмы, (колонии,поселения), их полномочия приравниваються к полномочиям нотариуса.

Спасибо за обращение,


Грушкевич Татьяна запитує:
2009-05-18
Дабрый день! У меня такая проблема: меня уволили и расчитали с нарушениями. Я подала в суд, а бывший работодатель (банк) всячески затягивает дело, уже прошло более 6 мес., хотя все факты в мою пользу. У меня на момент увольнения детям было 2 и 8 лет. Как мне поступать? Зараннее спасибо за ответ. С уважением Татьяна.

Олег Бойко відповідає:

Грушкевич Т., необходимо обратиться адвокату, так как при участие адвоката, судья не сможет безосновательно откладывать рассмотрение дела. Рекомендую обратиться в прокуратуру (служебные преступления) с заявлением, это ускорит решение Вашего вопроса.

Спасибо за обращение,


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Надіслати запитання

Ф.І.О.

E-mail

Ваше запитання


 

 
 
www.olegboyko.com.ua © 2009 головна   |   Досвід  |   Послуги  |   Прайс  |   Консультації  |   Контакт