ДосвідПослугиПрайсКонсультаціїКонтакт
 
    Адвокат Киев : русская версияАдвокат у Києві : українська версія  

 

Юридична консультація від Олега Бойка


Терміново знадобилася юридична консультація? Питання Олегу Бойку можна задати зараз: через форму на сайті. Консультація юриста онлайн – це найбільш простий засіб отримати інформацію, дізнатись відповідь або з’ясувати варіанти вирішення проблеми.

Юридичні консультації – кваліфіковані поради з будь-яких правових питань

О. Бойко консультує в своєму офісі, по телефону та онлайн. Якщо вам потрібен адвокат у кримінальному провадженні, треба підготувати документи або знадобився сімейний адвокат (Київ), радимо вам записатись на особисту консультацію, яка проводиться в адвокатській конторі О. Бойка за адресою: м. Київ, вул. Чорновола 26/2.

Юридична консультація онлайн – оперативна допомога для вирішення термінових справ

Консультації юристів онлайн стають все популярнішими, оскільки дозволяють клієнту зберегти дорогоцінний час. Олег Бойко постійно перевіряє даний розділ сайту та відповідає на питання користувачів. Якщо вам потрібна онлайн консультація юриста (Україна), намагайтеся стисло, але максимально точно сформулювати суть справи. 

Юридичні консультації О. Бойка доступні по ціні – вартість послуг адвоката зазначена на сайті.

У цьому розділі Ви можете поставити питання, що Вас цікавлять.

 

Ирина запитує:
2009-12-28
Добрый день! У моего сына такая проблема:в сентябре 2008 г он развелся с женой. У них совместный ребенок 2004 г.р., Все ни прописаны в квартире, которую купили в в марте 2008 года на деньги от продажи его квартиры (унаследованной еще до брака от деда), прав собственности оформлено на него. При разводе раздел имущества не проводился Сейчас его бывшая жена вышла замуж. забеременела, а выселяться из квариры не хочет. Подскажите как нам быть, что делать чтобы выписать ее из квартиры. Спасибо!

Олег Бойко відповідає:

Ирина, необходим раздел имущества в судебном порядке, признание право собственности на квартиру (как раздельная собственность супругов) и поставить требование о принудительном выселении. Дело не простое, но я смогу Вам помочь оставить квартиру сыну. Запись на консультацию по тел.2372002, 0677106299.

 Спасибо за обращение, 


Ірина запитує:
2009-12-15
Добрий день! Чи має право банк при наданні кредиту фізичній особі на поточні потреби під заставу житла забирати будинкову книгу? На момент отримання кредиту в квартирі ніхто не був прописаний. Зараз виникла потреба прописати всіх членів сім”ї, в тому числі і неповнолітню дитину. Банк будинкову книгу не видає. І грозить підняттям відсоткової ставки. Всі сплати по кредиту проводяться вчасно.

Олег Бойко відповідає:

Ирина, банк не имеет право удерживать документы на дом. Дом находится под арестом, прописка не дает право собственности на дом и Вам не могут запретить прописывать членов своей семьи. Вам необходимо написать заявление на имя управляющего банка с требованием вернуть документы, после отказа обратитесь в судебном порядке.

Спасибо за обращение,


Ткаченко Анатолій Михайлович запитує:
2009-11-23
Чи має право приватна особа мати два правоустановчі документи на житловий будинок в селі,а саме 1.Свідоцтво про право на спадщину, 2.Свідоцтво на право власності? Якщо ні,то чи смає право сесія сільської ради забов"язувати БТІ скасовувати Свідоцтво про праправо на спадщину?

Олег Бойко відповідає:

Ткаченко А.М., документ повинен бути один. Потрібно з"ясувати порядок отримання Вами свідоцтва та виявити порушення, так як для скасування свідоцтва необхідні підстави. Ваше питання буде вирішено. Запис на консультацію за тел.237-20-02.

Дякую за звернення,


Юрий запитує:
2009-11-21
здраствуйте Олег, у меня такой вопро если при бракорозводному процесу один ис супругов категорически не хочет разводится, может ли суд розвести и при каких обстоятильствах, есть ребенок 1,5 года. Благодарю зарание

Олег Бойко відповідає:

Юрий, согласно ст.110 СК Ураины, Вы имеете право подать на развод и суд приймет решение в Вашу пользу. Исковое заявление будет подготовлено в течении одного дня.

Спасибо за обращение,


Кучерява С.В. запитує:
2009-11-15
Рідний батько відмовився від доньки для того, щоб її міг удочерити другий чоловік його дружини. Чи має право донька на спадщину, якщо рідний батько помер?

Олег Бойко відповідає:

Кучерява С.В., згідно ст.ст.1260, 1261 ЦК України не має право. Потрібно з"ясувати, яким чином була відмова, чи існує рішення суду про позбавлення батківських прав та інші питання. Вам потрібна юридична консультація. Запис за тел.237-20-02.

Дякую за звернення.


Зозуля О.Г. запитує:
2009-11-13
Доброго дня. Друга дружина мого батька покинула його за 1.5 роки до смерті. Офіційно були одружені.Дружина поховання не проводила. Чи можлииво усунути дружину від спадку або зменшити спадкову долю.

Олег Бойко відповідає:

Зозуля О.Г., можливо усунути від права на спадкування при наявности обставин передбачених ст.1224  ЦК України. Вам потрібна юридична консультація. Запис за тел. 237-20-02.

Дякую за звернення,


янчук лариса василывна запитує:
2009-11-13
помогите пожалуйста. мы в сентябре сдали в аренду свою квартиру. подписали договор аренды на полгода.заплатили ребята только за сентябрь и все. теперь всевремя просят нас подождать оперируя своими какимито бизнесовыми неполадками.мы честно ждали но дальше и у нас обстоятельства вынуждают. мы им сказали, что ищем новых жильцов а они деньги и мы расходимся. через 4 дня после этого разговора мы нашли жильцов новых а те теперь отказываются съузжать и требуют 10 дней на выселение, скажите пожалуйста,мы можем считать 10 дней с того момента когда мы говорили о том, что будем искать новых жильцов. и каким образом мы можем выбить у них проплату спасибо огромное

Олег Бойко відповідає:

Янчук Л.В., для полной консультации мне необходимо прочитать Ваш договор аренды, Согласно ст.782 ГК Украины, Вы имеете право отказаться от договора аренды в случае не оплаты на протяжении 3 месяцев. договор считается разорванным с дня получения арендатором письменного уведомления. Арендатор должен немедленно освободить помещение. Задолжность по аренде взыскивается чрез суд.

Спасибо за обращение,


Богомаз Лариса запитує:
2009-09-21
Добрый день! Подскажите пожалуйста, в данный момент идет суд по поводу отмены моей приватизации земли, узаконевшей по всем законам, но мой Дядя решил что это не так, очень боюсь подкупа судьи с его стороны, судимся уже 3 года!!! уже очень это надоело!! Вопрос: у меня есть дочь 3 годика ,и если я сделаю ей дарственную, суд может закрыть дело?до ее совершенолетия?? Спасибо большое за ответ!!!

Олег Бойко відповідає:

Лариса Богомаз, если суд в обеспечении иска наложил арест на землю, то Вы не сможете ее подарить (продать), все зависит от исковых требований и полноты доказательной базы истца. Мне необходимы - копия искового заявления и копии документов на приватизацию, для определения пути по защите Ваших прав.

Спасибо за обращение,


Лев Наталия запитує:
2009-09-16
Отец умер 2007 году Наследники мама два брата я Возможно ли оформить наследство С чего надо начинать На даний момент из документав на дом только технический паспорт из БТИ оформлен на меня и отца. Жду Вашего ответа

Олег Бойко відповідає:

Лев Наталия, срок принятия наследства 6 месяцев с дня смерти. Вы пропустили срок. Я смогу Вам помочь принять наследство в судебном порядке. Нам необходимо встретиться для получения консультации по всем вопросам связаных с судом. Мой тел.80677106299.

Спасибо за обращение,


Замицька В.В. запитує:
2009-09-16
Помер батько, померла його друга дружина (мама померла 20 років тому), ми з сестрою подали своєчасно заяви про прийняття спадку за законом(після папи) та за заповітом ( після його дружини). Сертифікат про приватизацію житла 1993 року , тобто спільна власність померлих. Так як до суду звертатися треба, то мені сказали що рішенням суду розділи спадок - так і швидше та й простіше.Ми не проживаємо в тій місцевості, то ж є проблеми з поїздками.Та не так сталося як гадалося!Суддя "протягує" рішення і кричить на мене як на злодійку, лякає вічним ходінням по судам.В чому справа? Це вперше звертаюсь до суду - але більше НЕ ЗАХОЧУ!!!Чому не можна розділити спадок рішенням суду а тільки треба звертатися до нотаріуса?

Олег Бойко відповідає:

Замицька В.В., мені потрібна копія позовної заяви та додатків, для проведення юридичного аналізу ситуації. У подальшому, я зможу зупинити свавілля судді та провести судовий розгляд належним чином.

Дякую за звернення,


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Надіслати запитання

Ф.І.О.

E-mail

Ваше запитання


 

 
 
www.olegboyko.com.ua © 2009 головна   |   Досвід  |   Послуги  |   Прайс  |   Консультації  |   Контакт